KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7764105
nr 776 4105
Gravyrer
4 st, soldarscener, signerade, motivets mått: 20x33
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:40:35
150 kr
300 kr
250 kr
400 kr
450 kr
650 kr